Πραγματοποιήθηκε εχθές Τετάρτη 06-03-2024 στο coffee and snacks “ΠANEΠIΣTHMIO” στην οδό Γρηγορίου Λαμπράκη 2 – Βόλος η Τακτική ετήσια Γενική Συνέλευση του Τμήματος μας και η κοπή της καθιερωμένης πίτας για το 2024.
ΟΜΟΦΩΝΑ εγκρίθηκαν ο Διοικητικός και Οικονομικός απολογισμός του 2023 και στην συνέχεια σε μια ευχάριστη και ιδιαίτερα φιλική ατμόσφαιρα ανταλλάξαμε ευχές , συζητήσαμε και ενημερώσαμε τους συναδέλφους για θέματα που αφορούν το Τμήμα μας και τον κλάδο μας.
Τυχερός του νομίσματος της πίτας ο συνάδελφος ΠΤΥΧΙΟΥΧΟΣ ΜΗΧΑΝΙΚΟΣ ΔΟΜΙΚΩΝ ΕΡΓΩΝ & ΕΡΓΩΝ ΥΠΟΔΟΜΗΣ Τ.Ε. Αλέξανδρος Οικονόμου.
Και του χρόνου με υγεία.
![](http://eetem-magnesia.gr/wp-content/uploads/2024/03/ΠΙΤΑ-ΕΕΤΕΜ-2024-02-1024x768.jpg)
![](http://eetem-magnesia.gr/wp-content/uploads/2024/03/ΠΙΤΑ-ΕΕΤΕΜ-2024-00-1024x768.jpg)
![](http://eetem-magnesia.gr/wp-content/uploads/2024/03/ΠΙΤΑ-ΕΕΤΕΜ-2024-01-768x1024.jpg)