Σε ιδιαίτερα θερμό και συναδελφικό κλίμα πραγματοποιήθηκε το Σάββατο 16 Φεβρουαρίου η Τακτική Γενική Συνέλευση και η κοπή της πρωτοχρονιάτικης πίτας της ΕΕΤΕΜ ΜΑΓΝΗΣΙΑΣ, στο meze restaurant ΡΟΚΑ ΜΑΝΤΑΡΙΝΙ στην Αγριά.
Στην Γ.Σ. παρουσιάστηκε ο διοικητικός και οικονομικός απολογισμός του Τμήματός μας, διαβάστηκε η αντίστοιχη έκθεση της εξελεγκτικής επιτροπής και αφού δόθηκαν εξηγήσεις και απαντήσεις σε ερωτήσεις των παριστάμενων μελών μας εγκρίθηκαν ΟΜΟΦΩΝΑ.
Ακολούθησε χοροεσπερίδα με ωραία μουσική και εξαιρετικό φαγητό. Ο τυχερός που βρήκε το κομμάτι με το φλουρί στην καθιερωμένη κοπή της πρωτοχρονιάτικης πίτας ήταν ο συνάδελφος ηλεκτρολόγος μηχανικός Γιώργος Κουκούλης, που κέρδισε ένα tablet 10΄΄.
ΚΑΛΗ ΔΗΜΙΟΥΡΓΙΚΗ ΧΡΟΝΙΑ ΜΕ ΥΓΕΙΑ !!!!!
![](http://eetem-magnesia.gr/wp-content/uploads/2019/02/ΚΟΠΗ-ΠΙΤΤΑΣ-ΕΕΤΕΜ-16_02_2019-01-1024x768.jpg)
![](http://eetem-magnesia.gr/wp-content/uploads/2019/02/ΚΟΠΗ-ΠΙΤΤΑΣ-ΕΕΤΕΜ-16_02_2019-03-1024x768.jpg)
![](http://eetem-magnesia.gr/wp-content/uploads/2019/02/ΚΟΠΗ-ΠΙΤΤΑΣ-ΕΕΤΕΜ-16_02_2019-04-1024x768.jpg)
![](http://eetem-magnesia.gr/wp-content/uploads/2019/02/ΚΟΠΗ-ΠΙΤΤΑΣ-ΕΕΤΕΜ-16_02_2019-07-1024x768.jpg)
![](http://eetem-magnesia.gr/wp-content/uploads/2019/02/ΚΟΠΗ-ΠΙΤΤΑΣ-ΕΕΤΕΜ-16_02_2019-12-768x1024.jpg)
![](http://eetem-magnesia.gr/wp-content/uploads/2019/02/ΚΟΠΗ-ΠΙΤΤΑΣ-ΕΕΤΕΜ-16_02_2019-13-1024x768.jpg)
![](http://eetem-magnesia.gr/wp-content/uploads/2019/02/ΚΟΠΗ-ΠΙΤΤΑΣ-ΕΕΤΕΜ-16_02_2019-14-1024x768.jpg)
![](http://eetem-magnesia.gr/wp-content/uploads/2019/02/ΚΟΠΗ-ΠΙΤΤΑΣ-ΕΕΤΕΜ-16_02_2019-15-1024x768.jpg)
![](http://eetem-magnesia.gr/wp-content/uploads/2019/02/ΚΟΠΗ-ΠΙΤΤΑΣ-ΕΕΤΕΜ-16_02_2019-17-1024x768.jpg)
![](http://eetem-magnesia.gr/wp-content/uploads/2019/02/ΚΟΠΗ-ΠΙΤΤΑΣ-ΕΕΤΕΜ-16_02_2019-19-1024x768.jpg)
![](http://eetem-magnesia.gr/wp-content/uploads/2019/02/ΚΟΠΗ-ΠΙΤΤΑΣ-ΕΕΤΕΜ-16_02_2019-20-1024x768.jpg)